Vajzat kerkojne djem gazeta paloma. Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Vajzat kërkojnë djem!

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

So head over to WhiteboardVideoService. Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Jam Irsa 39 vjeçe, serioze, modeste, e sinqertë e divorcuar me banim në Tiranë. Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj. Pershendetje jemi nje cift i ri ne moshe M 24 F 23 vjec kerkojme nje vajze ose nje cift serioze dhe simpatike per tja kaluar bukur, ne jemi shum simpatik dhe te paster gjithashtu kerkojme qe dhe vajza ose cifti te jet po ashtu. Kerkoj te njihem me nje vajz.

Next

www.visualbee.com

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Jam një zonjë nga Tirana dhe dua të njihem me një zotëri nga Tirana. Kush vajz ose cift eshte i interesuar te kontaktoj ne email Fier Kontrolloni me shitësin Pershendetje mami edhe goca un quhem visi jam kthy ne tirane sepse jetoj ne zvicer kam shum deshire te kaloj caste te paharrushme me dike kretu aktualisht nodhem ne tiran ne bllok me kontaktoni ne imail ose face sepse nr e kam zvicerjan edhe pagesa do behet paraprake qe ne fillim qe tregon qe jam se. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. E theksoj serioz dhe të dijë te respektoje nje femer sìgurìsht jo pabuksa po në gjendje tek te 40-tat.

Next

Vajzat Krkojn Djem 839

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Numri im është ky: 0696898969. Më njoftoni duke lënë numrin tuaj të telefonit në gazetë. Ju lutem mos mashtroni, se ndryshe flisni në telefon, ndryshe na dilni në takim. Tek unë do te gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Tek unë do të gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Dua të lidhem me një djalë por si fillim prezantohuni me sms dhe mëpas ju marr unë.

Next

Vajzat Krkojn Djem Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Ai që e gjen veten në këtë njoftim mund të telefonojë në nr. Jam nga Vlora beqare, 42 vjeçe. Jam intelektuale, shumë aktive në jetë, banuese në Tiranë, kërkoj një person ku të rrugëtojmë së bashku gjatë gjithë jetës tonë. Të jetë njeri familjar, i rregullt, serioz, larg alkolit, dhe bixhozit etj. Emri i saj vjen nga një telenovelë e famshme e kohës kur ajo u hap dhe pati shumë sukses.

Next

Vajzat Krkojn Djem Gazeta Intervista

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Djali të jetë deri 45vjec, i ve ose i divorcuar, të mos ketë fëmijëme, të jetë njeri i mirë, i sinqertë dhe familjar. Kush vajz ose cift eshte i interesuar te kontaktoj ne email Fier Kontrolloni me shitësin Pershendetje mami edhe goca un quhem visi jam kthy ne tirane sepse jetoj ne zvicer kam shum deshire te kaloj caste te paharrushme me dike kretu aktualisht nodhem ne tiran ne bllok me kontaktoni ne imail ose face sepse nr e kam zvicerjan edhe pagesa do behet paraprake qe ne fillim qe tregon qe jam se. Tek unë do të gjeni sinqeritet, respekt dhe dashuri. Kërkojm një djalë që të ketë si qëllim vetëm martesën të jetë 40 vjeçe e divorcuar, dorë e bardhë të mos ketë fëmijë, të jetë i vuajtur dhe jo mashtrues të mos jetë nga Jugu. Jam një zonjë nga jugu, dëshiroj të njoh një zotëri po nga jugu mosha e zotërisë të jetë mosha 50 vjeç. Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze. It will really help bring your website to life, engage your users and help you stand out from your competitors.

Next

Vajzat kërkojnë djem

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Jam një vajzë 18 vjeçe nga Tirana. Numri im është ky: 0696898969. Kush është i interesuar lë nr në redaksi Mirëmbrema Gazeta Intervista. Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Doja të bëja një njoftim për ndonjë njohje me ndonjë mashkull për lidhje serioze me një mashkull të moshësh 46 deri në 50 vjec.

Next

Grua kerkon burre

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. Prsh jam 28 vjec i gjat simpatik trup i rregullt kerkoj femra per mardhenie edhe eksperienca te reja. Personi që i intereson sms ime mund të lërë numrin e telefonit në gazet. Përshëndetje, jam Monika 47 vjeç nga Fieri. Përshëndetje jam një zonjë nga Tirana dhe dëshiroj të njoh një zotëri serioz dhe për qëllime serioze.

Next

Vajzat kërkojnë djem

Vajzat kerkojne djem gazeta paloma

Jam një vajzë 18 vjeçe nga Tirana. Zotëria të jetë i punësuar dhe larg veseve. Jam një grua 60 vjeçe dhe dua një njeri serioz, burri më ka vdekur. Të më kthejë përgjigje vetëm ai që plotëson kushtet vetëm për martesë. Hi there, My name is Taylor and I work at WhiteboardVideoService.

Next