Horst schulz rekord. 10 svetovnih rekordov povezanih s seksom

Horst Schulze

Horst schulz rekord

Also, have you had any made any other additions to your training for beating the legendary Mr Schultz's record? Jogi tvrdí, že deti chce robiť až do stovky. A male by the dubious name of Jon Dough was supposed to have sex with 101 women in one day, but only managed to do 52 -- he did the others two weeks later. Následně ji přijali do nemocnice s bolestmi v žaludku a museli ji ho vypumpovat. Seks s predigrom traje od 15 minuta do pola sata. Najväčšia vagína Veľmi bizarným rekordom sa do dejín zapísala Anna Swan. Drink a gallon of water a day.

Next

Najsilnejšia vagína a iné prasácke rekordy

Horst schulz rekord

Najveće orgije s 240 parova Japanci su uspješno postavili novi rekord — s 250 muškaraca i 250 žena koji su pristali na seks u isto vrijeme i na istom mjestu s drugima. Za své služby si zde prostitutky účtovaly 10 rupií, což se rovnalo 10 českým korunám. Fotó:Europress A legtöbb szerető Augustus római császár lánya, Júlia, meglehetősen nagy étvágyú volt. Teda, že sa vydala, za istého Martina Batesa, ktorý tiež práve nepripomínal Ažaltoviča, meral totiž len o niečo menej, než ona. V tomto případě šlo ale o poruchu nazývanou priapismus a nutno dodat, že na rozdíl od ostatních rekordů nebyl tento ani trochu příjemný. Na veľkosti záleží Teda väčšine chlapov asi ani nie, koniec koncov, s tým, čo a ako nám na tele vyrástlo, nemôžeme veľa urobiť.

Next

How do I beat Horst Schultz ejaculation record?

Horst schulz rekord

Nic nemůžeme označit za to dobré a špatné, záleží na každém z nás. V roku 1879 porodila dieťa, ktoré sa so svojimi 90 centimetrami a takmer 12-timi kilogramami stalo najväčším dieťaťom v histórii, aj keď pôrod neprežilo. Rodila je dijete koje je pri porodu težilo 12 kg, a imalo je opseg glave od nevjerojatnih 48 cm. The microscopic yin to its macroscopic wang — err, yang. Nejdelší zaznamenaný orgasmus trval 43 sekund a žena při něm pocítila celkem 25 stahů. Oh, and the longest penis in the animal kingdom? Je to americký herec a scenárista a volá sa Jonah Falcon.

Next

Sex podľa Nemeša: Tie najbizarnejšie sex rekordy

Horst schulz rekord

No ejaculation for one year 12 months. Sexshop Good Vibrations tehdy rozjel první charitativní akci věnovanou sebeukájení. Tato disciplína je velmi oblíbená. . He also holds the record for the highest ejaculation, blasting a wad in the air at an Old Faithful-sized height of 12 feet and four inches. The titles have been abridged for the sake of brevity, however the context remains the same. Potom jej preplo a povedala si, že z toho urobí svetový rekord, a teraz dvíha vonkajšími rodidlami štrnásťkilové činky.

Next

The Second Act Of Horst Schulze Is Finally Taking Off

Horst schulz rekord

Majdnem egy litert szívott ki, amit aztán el kellett távolítani a gyomrából. U mužů je rekord 16 orgasmů za hodinu a ženy si drží rekord obdivuhodných 134 orgasmů. Jejich společné dítě po porodu vážilo 11,8 kilogramu a hlavička měla po obvodu 48 centimetrů. Odporúčame vlažný repíkový odvar prikladať 5-krát denne. Nekem ebből még nem sikerült semmi. Longest Penis This one is surprisingly tricky to track down, in no small part heh because lots of different guys want to hold the title.

Next

World Champions Of Sex: 13 Mind

Horst schulz rekord

Nejdelší výron semene předvedl Horst Schulz, jenž dokázal dostříknout 5,63 metru daleko. Od té doby se ale podobných akcí a setkání vyrojily po celém světě desítky. Pokud si myslíte, že je tento rekord nepřekonatelný, mýlíte se. Je ním majster z Nemecka, Herr Horst Schulz. Leghosszabb ideig tartó orgazmus Gondoltátok volna, hogy vannak olyan szerencsés nők, akik akár 43! Također, on drži i rekord za najveću težinu te brzinu i gustoću sperme tijekom ejakulacije. Áno, toto fakt existuje a robí sa tam presne to, čo majú v názve.

Next

Ludi seks

Horst schulz rekord

Ak by sa stretla s Borisom Kollárom, môžu zaľudniť jednu planétu. To, že pracovala ako atrakcia v cirkuse, až tak neprekvapuje, ale to, že sa normálne vydala, už áno. NaturalMan joined on the first of October, posted this thread, and has not been back ever since that date. A v roku 2009 na svetovom masturbatóne padol ajďalší sexrekord. She had begun menstruating at age 3.

Next